Kontakt

Har du frågor till oss!? Klicka gärna här: ”Frågor & Svar” där har vi listat en hel del vanliga frågor som brukar komma in till oss på huvudkontoret.

För att få reda på vilka ingredienslista kika in ”beskrivning” och ”ingredienser” som står längst ner i högra hörnet inne på respektive produkt, finns tillgänglig för alla IDUN Minerals produkter.

Om det fortfarande är någonting du vill ha hjälp med är du mer än välkommen att mejla oss på denna adress, info@idunminerals.com så hör vi av oss!


Idun Minerals

Sverige, Huvudkontor
Kontakt: Caroline Thunstedt
info@idunminerals.com
+46 822 72 40
Fax: 08-227220
St Eriksgatan 63
112 34 Stockholm
Hitta hit

Danmark
Kontakt: Tina Wilsø Wolstrup
tina.wolstrup@letsfaceit.se
+45 20 22 20 78
Arnold Nielsens Boulevard 72-74
Dk- 2650 Hvidovre
Denmark
Hitta hit

Norge
Kontakt: Pernille Bruksaas
pernille.bruksaas@letsfaceit.no
+47 916 33 125
Eilert Sundts gate 41
0355 Oslo
Norge
Hitta hit

Frankrike
scandi bureau
30, rue Godot de Mauroy
75009 Paris, France.
Kontakt: Charlotte Loyau-Kahn
Charlotte.loyau.kahn@idunminerals.com

Italien
Kontakt: Veronica Jonsson
veronica.jonsson@letsfaceit.it
+39 340 215 0050
Via Makallè 97 int. 14
351 38 Padova
Italien
Hitta hit

Finland
Mikacos
John Blässer
john.blassar@mikacos.fi

Holland
Nibevo International BV
Molenhof 13
6021 DX Budel
Holland
Kontakt: Charles Bouwer
info@idunminerals.nl

Bulgaria
Beauty Garden Ltd.
Manastirski livadi, 44, Bulgarska legia Str., fl. 1, At. 5
1618 SOFIA
BULGARIA
Kontakt: Raia eller Ivanka
idun@beautygarden.bg

Estland
Joost-Level OÜ
Pirita tee 26C-28
Tallinn 10127 Harjumaa
Estonia
Kontakt: Oksana Joost
oksana@loverte.com

Litauen
UAB JUARA
Konstitucijos pr. 12/4
LT-09308 Vilnius
Lithuania
Kontakt: Jūratė Butiškienė
jurate.butiskiene@juara.lt

Schweiz
Scandinavia hair GmbH
Hottingerstrasse 6
8032 Zürich
CH-Schweiz
Kontakt: Serafin Götz
Scandinavia hair Götz
goetz@scandinaviahair.ch

Japan
Gunilla Chailloux
Garden Yoyogi uehara #401
Nishihara 3-44-30
Shibuya-ku
151-0066 Tokyo
Japan
gunilla.chailloux@idunminerals.com

Iran
Coral Tejarat Caspian
Mehrshad Kafashan
info@coralhandel.com
+989128409808; +46739017001
Golestan St 37 Afriqa St
Tehran / Iran

Benelux
Nibevo
Charles Bouwer
c.bouwer@nibevo.com

Hong Kong
Amazing Nature (International) Company Limited
Unit E, 8/F, China Overseas Building,
139 Hennessy Road
Wanchai
Hong Kong
Kontakt: Catherine Lam
catherinekslam@yahoo.com

UK
Millabaci Ltd.
Sara Pomfret
sara@millabaci.com

USA
Sales/Marketing Contact: Alexander Benz
alexander.benz@idunminerals.com
347.520.3804
Letsfaceit USA
Financial Contact: C/O Sanders, Thaler, Viola & Katz, LLP
350 Jericho Turnpike, Suite 1
Jericho, NY 11753
Attention:  Anthony J. Viola, CPA